KONST / Litografier / Färglitografi 14676413
nr 1467 6413
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 345/250. Färglitografi, bildmått: 22x37, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:16:15
13/5 07:05:26
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson